Nový apartmánový dom FATRAPARK

Nový apartmánový dom FATRAPARK

Školské výlety

Poloha nášho strediska predurčuje, aby sa pre deti stali nezabudnutelným zážitkom.
Ponúka neobmedzené množstvo aktivít.


Turistické výlety do okolitých dediniek a hôr, možnosť kúpania sa v termálnych kúpaliskách Tatralandia, Bešeňová alebo návšteva historických pamiatok, hradov, múzeí a jaskýň, ktoré ponúka Hrabovská dolina a jej okolie.


Navštíviť nás môžete počas celého roka. Hrabovská dolina a krásy Liptova Vás prevedú neopakovateľnou školou v prírode.

 

Ak privriete oči a predstavíte si ideálnu školu v prírode, tak sa Vám zjaví Hrabovská dolina s Fatraparkom.

 

Náš apartmánový dom disponuje priestrannou letnou terasou, s možnosťou vlastnej opekačky alebo grilovačky.

Vieme Vám zabezpečiť taktiež jedlo a inventár na opekačku.

 

 

 

Ponúkame Vám tiež možnosť prichystania diskotéky v spoločenských priestoroch, prípadne Vami zvoleného programu.

V prípade potreby zabezpečíma Dj-a, alebo živú hudbu.


 

Apartmánový dom Fatrapark v Hrabovskej doline v Ružomberku Vám ponúka nadštandardné, príjemné ubytovanie priamo v prírode Národného parku Veľká Fatra .

Ubytovacia kapacita areálu Fatrapark je až 150 lôžok - v dvojlôžkových, trojlôžkových a rodinných izbách s tromi, štyrmi alebo piatimi lôžkami.

 

Na každom z podlaží je luxusný apartmán, vhodný na ubytovanie pedagogického dozoru.

 

S dopravou na Vaše výlety Vám taktiež vieme pomôcť.

Spolupracujeme so spoločnosťou Arriva a.s. ktorá zastrešuje autobusovú dopravu.

Objednávku dopravy odporúčame dojednať s dostatočným časovým predstihom.

 

Vybavenie strediska:

• Jedáleň

  • stolny futbal

• trampolína

• TV

• hojdačky

• terasa

• wifi

• záhradný kozub + ohnisko na opekanie

• bar

• domček a detská šmýkačka

• spoločenské hry

• pingpongový stôl

  • šípky
  • 2 x luky a šípy

  

Vieme Vám zabezpečiť: 

- animačný program 

- tematický animačný program (rozprávkový, cesta okolo sveta, aktivity camp. atď.)

- maľovanie na tvár

- trblietavé tetovanie

- modelovanie z balónov

- minidisco

- večerné animačné programy

- tvorivé dielne

- babysitting  atď.

Cena programov závisí od dĺžky programu, výberu daného programu a požiadaviek klienta. 

Celý program vieme zabezpečiť vrátane materiálneho a technického zabezpečenia. 

V prílohe posielam plagát, kde je v krátkosti ponuka aj na oslavy, svadby, workshopy pre deti. 

 

 

Atrakcie pre deti v blízkosti Fatraparku:

 

1. Hrabovská priehrada 0 km


 V lete je Hrabovská priehrada jednou z najnavštevovanejších miest v okolí Fatraparku. Možnosť bezplatného a bezpečného kúpania s pozvoľnym vstupom do vybetonóvanej plochy priehrady. 

Potápania, člnkovania a rozličných vodných atrakcií priamo v areáli len pár metrov od ubytovania v prekrásnom prostredí Hrabovskej doliny láka návštevníkov aj zo širšieho okolia.

 

 

 

Náučný chodník MEDVEDIA CESTA v  Hrabovskej doline

 

Medvedia cesta je určená pre detských i dospelých návštevníkov Hrabovskej doliny a okolia. Cesta ich nenáročným spôsobom oboznámi so životom medveďa hnedého, ktorý sa v tejto lokalite vyskytuje.

 

 

 

2. Lanový park Tarzánia Hrabovo

Svoju kondičku si môžete otestovať na lanách nového parku v prostredí lesa len pár metrov od Fatraparku. Lezenie vo výške 3 - 7 metrov nadchne každú vekovú skupinu. Príďte si splniť detský sen do lanového parku Tarzanka.

dospelá osoba: 8 EUR    dieťa: 3 EUR (30 minút)

Ku každej dospelej osobe dieťa GRATIS!!!

 

 

 

3. Aquazorbing na Hrabovskej priehradeTak ako leto ponúka neskutočné množstvo možností na relax aj zábavu, hrabovská dolina je plná atrakcií vhodných pre najmenšieho až po najnáročnejšieho zákazníka.

Aquazorbing je bezpečná a jedinečná atrakcia na vode, časovo aj cenovo nenáročná.

 

 

 

4. Obrovo - Čutkovská dolina

Obrovo je detský areál plný zábavy - nájdete tam trampolíny, lukostrelbu, zipline, tangram, preliezačky a mnoho ďalších zábavných spoločenských aktivít.

Nachádza sa v Čutkovskej doline, ktorá je z našej Hrabovskej doliny na skok. Stačí nasledovať Obrie indície a za 20-30 minút chôdze ste v Obrove.

       

 

5.Bike park

Bike park Malinô Brdo s trasami s celkovou dĺžkou viac ako 10 km. K dispozícii budú downhill-ové a kolobežkové trate všetkých druhov náročnosti.Bicykel resp.kolobežku Vám na štart pohodlne vyvezieme na 8-miestnej kabínkovej lanovke.

 

6. Kabínková lanovka Malino Brdo 

Najväčšou pýchou strediska pod Maliným Brdom je moderná kabínková lanovka. Doprajte deťom zažitok z výšky.

 

 

7.Dom hore nohami


Stavba sa nachádza pri Liptovskom Mikuláši neďaleko akvaparku a je samozrejme plne zariadená. Samotné vybavenie je pripevnené nad vašimi hlavami. Súčasťou interiéru je napr. kuchyňa, WC či stoly. Najmä deti poteší detská izba s netradičnými obyvateľmi: Snehulienkou, trpaslíkmi, Červenou Čiapočkou a vlkom, myšiakom Mickey… a keďže je dom navyše aj naklonený v dvoch rovinách, po chvíli sa vám v ňom poriadne zatočí hlava! Podobnú atrakciu na Slovensku nenájdete, tak sa tu cestou do akvaparku s deťmi určite zastavte!

8. KONTAKT  ZOO

Prvá a jediná ZOO na Liptove, v ktorej neplatí zákaz približovať sa k zvieratám. Kontakt so zvieratami je priam potrebný.V doprovode ošetrovateľov deti zažijú stretnutie so zvieratkami, kŕmenie a možnosť vyfotografovať sa so zvieratami. Deti si vypočujú príbehy zo života zvierat a dozvedia sa o krajine pôvodu, spôsobe obživy, rozmnožovaní ale aj to, ako sa k jednotlivým zvieratám správať, starať sa o ne a veľa ďalších zaujímavostí. Súčasťou programu sú aj interaktívne ukážky voľného letu dravých vtákov, ktoré deťom predvedú sokoliari.

  

 

 

9. Habakuky - rozprávková dedina

Všetkých, ktorí chcú zažiť atmosféru slovenských ľudových rozprávok pozývame do netradičnej dedinky, ktorú tvoria domčeky v štýle ľudovo-fantazijnej architektúry. Návšteva rozprávkovej dediny HABAKUKY na Donovaloch, je ideálna pre rodinné výlety, pretože vás vtiahne do originálnej atmosféry slovenských rozprávok. Laktibrada, Popolvár, Zlatá Priadka a ďalší hrdinovia ľudových príbehov sa postarajú o autentický zážitok pre celú rodinu, vystrihnutý ako z obalov detských knižiek a predstáv. Fantázia a hravosť číha na každom rohu. Či už je to originálna rozprávková architektúra, interaktívne divadelné predstavenia, alebo ukážky ľudových remesiel. O program je vždy postarané.

      

 

10. Aquapark Tatralandia

Pobyt plný ruchu a najrôznejších atrakcií zažijete v Aquaparku Tatralandia. Nachádza sa 25 km od Ružomberka na severnom brehu priehrady Liptovská Mara s výhľadmi na Nízke, Západné a Vysoké Tatry.

    

 

11. Gino Paradise Bešeňová

Magické miesto plné relaxu nájdete v termálnom srdci Liptova, v novej Bešeňovej. Bešeňová ponúka odpočinok v 9 bazénoch s termálnou alebo priezračnou vodou s teplotou až do 40°C. Termálna voda hnedočervenej farby obsahuje veľké množstvo minerálnych látok, čomu sa poteší vaša pleť, pohybové aj dýchacie ústrojenstvo.

 V Bešeňovej nájdete okrem harmónie pre telo a dušu aj zábavu pre všetkých členov rodiny na 7 toboganoch, v bazéne s vlnobitím. Vďaka tomu sa Bešeňová stáva dokonalou voľbou aj pre rodiny s deťmi.

    

   

 

12. Výhliadkové plavby po Liptovskej Mare

Objavte krásy Liptovského kraja z pokojnej hladiny Liptovskej Mary, vytvárajúcej nádherný kontrast veľkej vodnej plochy s drsnými horami.

 Liptovská Mara si vďaka svojej veľkosti právom zaslúži prívlastok – Slovenské alebo Liptovské more. Liptovská Mara je pomenovaná podľa zaniknutej obce Liptovská Mara, ktorá bola spolu s ďalšími obcami zaplavená pri stavbe nádrže. Z obce sa zachoval iba gotický kostolík, ktorý sa nachádza v lokalite Havránok. Liptov je nádherný v každom ročnom období.


    

 

13. Demänovská ľadová jaskyňa a Damänovská jaskyňa slobody

Demänovský jaskynný systém je vytvorený riečkou Demänovkou na pravej strane Demänovskej doliny v Nízkych Tatrách. Tento systém jaskýň je v súčasnosti najdlhšou speleologicky prepojenou krasovou sústavou na Slovensku. Prestavuje rozsiahly a komplikovaný komplex jaskynných chodieb, dómov a priepastí. Dĺžka doposiaľ zmeraných častí je 35 291 m.

      

 

14. Mini Zoo Sidorovo

Táto útulná "mini farma" sa nachádza pod vrchom Sidorovo, len 20 minút od vrcholovej stanice kabínkovej lanovky na Malinô Brdo. Nájdeme tu hospodárske zvieratá ako ovce, kozy, husi, prasiatka, králiky, sliepky, ale aj krásne pávy. Nie je to len klasická mini-zoo. Je to miesto, kde môžeme zblízka nielen vidieť, ale aj dotknúť sa týchto zvieratiek. Preto je toto miesto vhodné pre rodiny s deťmi, školské výlety a pre každého, kto má vzťah k prírode a zvieratám.

 

Nový apartmánový dom FATRAPARK