Nový apartmánový dom FATRAPARK

Nový apartmánový dom FATRAPARK

Celebrity vo Fatraparku

Naše ubytovanie a služby v apartmánovom dome Fatrapark Hrabovo v Ružomberku využili mnohé známe osobnosti. Speváci, kapely, politici, dramatici a ďalší. Celebrity oceňujú výbornú polohu hotela, výhľad na les, zvieraciu oboru, horský potok.  Masáže, bar a catering prispievajú k príjemnejšiemu prežitiu pobytu

 

Juraj Hrčka

Pôsobí ako slovenský herec. Študoval na Konzervatóriu v Bratislave a neskôr na VŠMU. V roku 2002 sa stal členom Divadla Andreja Bagara v Nitre.  


 

 

Ondřej Soukup- hudobný skladateľ

V roku 1975 absolvoval Pražské konzervatórium,pôsobil v mnohých jazzových a popových kapelách ako basgitarista.  Okrem muzikálovej a scénickej hudby skladá aj popové piesne. 

 


 

Michael Kocáb- český hudobný skladateľ,spevák

Michael Kocáb vyštudoval konzervatórium v Prahe (odbor organ a skladba). V roku 1977 založil skupinu Pražský výběr, ktorá výrazne ovplyvnila vývoj českej rockovej hudby v 80. rokoch minulého storočia. Činnosť skupiny v roku 1997 spolu s gitaristom Michalom Pavlíčkom obnovil.

Michael Kocáb je autorom piesní, komorných skladieb, scénického oratória Odysseus a filmovej hudby (zložil hudbu k takmer dvadsiatim filmom, napr. Vlčí bouda). Za rok 2004 získal ocenenie Český lev za hudbu k filmu Kráľ zlodejov.

 

 

 

Richard Müller-Slovenský spevák

Richard Müller patrí medzi najväčšie osobnosti českej a slovenskej hudobnej scény.

Výnimočný talent, osobná charizma, nezabudnuteľný hlas, viac ako milión predaných nosičov v Česku aj na Slovensku a desiatky skvelých koncertov ročne. To všetko urobilo z textára, skladateľa a speváka žijúcu hudobnú legendu.

 Lukáš Adamec-Slovenský spevák

Lukáš Adamec je slovenský pop rockový spevák a vodnopólista. Pôsobi v hudobnej skupine Siempre. Vyrastal v hudobníckej rodine. V roku 2011 vyhral druhý ročník speváckej súťaže Česko Slovenská Superstar a v roku 2016 sa stal víťazom v hudobno-zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome.

 


 

 

Gizka Oňová - Slovenská herečka


 


Zuzana Tlučková - Slovenská herečka


 


Zuzana Vačková - Slovenská herečka


 

 

Přemysl Boublík - slovenský herec


 

 

Cestovateľ, horolezec a polárnik Peter Valušiak 

Skupina Gladiator
Veronika Strapková

Slovenská speváčka a herečka

 

 

 

Marián Mitaš je úspešný slovenský herec, bábkoherec a moderátor. Zaujal dokonca aj Hollywoodskych scenáristov a zahral si v najnovšom americkom filme The zookeeper´s life. Máme byť načo hrdí.


Marián Mitaš


Mgr. Jozef Viskupič  je poslancom NR SR. Po voľbách v roku 2010 pôsobil ako poslanec za stranu SaS. Vo volebnom období 2012 – 2016 pôsobil ako poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za hnutie OĽaNO. Tu pôsobí dodnes. Vo voľbách do VÚC 2017 sa stal županom Trnavského samosprávneho kraja.

 

.

Roman Luknár 

Prvé herecké skúsenosti získal v divadelnom súbore. V roku 1987 absolvoval štúdium herectva na VŠMU v Bratislave. Bol členom Divadla pre deti a mládež v Trnave a Divadla Astorka Korzo ‘90. Hral v mnohých slovenských, českých, španielskych a maďarských inscenáciách, televíznych a hraných filmoch.Teraz pôsobí na Slovensku.

 

 

Kristína Svarinská (* 14. máj 1989, Bratislava) je slovenská filmová herečka. Pôsobí aj v dabingu. Pôvabná slovenská herečka vyštudovala v Bratislave jazykové gymnázium. Pred kameru sa postavila prvýkrát v 11-tich rokoch, keď si zahrala postavu Kiky v slovenskom filme režiséra Vlada Balcu Dážď padá na naše duše.

 

 

Jakub Gogál

Narodil sa 20.5.1985 v Bratislave.  Študoval na Štátnom konzervatóriu v Bratislave, hudobno - dramatický odbor. Hral v seriáloch Medzi nami, Nesmrteľní aj v divadle Astorka Korzo - Drahá pani profesorka. Zahral si tiež vo filmoch Obhliadka, Čerešňový chlapec a Lóve.

 


 

Ondrej Kovaľ: slovenský herec.

 

 

 

Samo Spišák: Už ako 16-ročný sa objavil vo filme Nedodržaný sľub.Diváci ho však poznajú 

hlavne so seriálu Panelák, kde stvárňoval Patrika Janča.

 

 

Monika Hilmerová: slovenská herečka

 


 

Diana Mórová: slovenskká herečka, od roku 1992 je členka činohry SND v Bratislave.


 

 

Marián Čekovský : hudobník, spevák, skladateľ, komik a moderátor


 

Lukáš Latinák: Slovenský  herec a glosátor


 

Juraj Kemka: Slovenský divadelný, filmový a dabingový herec 

Gabriela Marcinková: Slovenská divadelná, filmová a televízna herečkaRichard Stanke: Slovenský herec 

Martin Dejdar: Český herec, moderátor, komik a producent


 

Patrik Vyskočil: Slovenský herec a spevák
 

"Vo štvorici po Slovensku".

Náš Apartmánový dom Fatrapark Ružomberok navštívili aj herci Marián Miezga, Robo Jakab

a Lukáš Latinák pri nakrúcaní obľúbenej cestovateľskej šou 

" Vo štvorici po Slovensku".


 

 

Peter Čambor: Najobľúbenejší športový moderátor  

 Exminister RNDr. Jozef Mihál

 Náš Apartmánový dom Fatrapark Ružomberok navštívil aj RNDr. Jozef  Mihál, bývalý podpredseda vlády SR, bývalý minister práce, sociálnych vecí  a rodiny, podpredseda pre ekonomiku, člen Republikovej rady, SaS

 

Dáša Mamba Šarközyová - finalistka speváckej  súťaže SuperStar, účinkujúca v letnej šou Mr. Bombastik,  ale aj finalistka súťaže Miss Carat Tuning a herečka .

 

Juraj Zaujec (* 11 mája 1982, Nitra)sa zučastnil známej sútaže Hlas Československa 2012 Strávil u nás pobyt a hral pre našich hostí vo večernom galaprograme firemnej akcie.


 

 Peter Cmorik je slovenský spevák, víťaz súťaže  Slovensko hľadá Superstar a Zlatý Slávik. Naše  ubytovacie služby využil aj víťaz Superstar a  niekolkonásobný Zlatý Slávik Peter Cmorík ,ktorý u nás so  svojou kapelou strávil pár nocí . O tom ,že boli u nás  spokojní svedčí aj fakt ,že si pobyt ešte predĺžili.

 Ďakujem  Peťovi za podpis a venovanie .

 Oporúčam pozrite sa na www.cmoro.sk

 

 

 Gladiator je slovenská rocková skupina, ktorú roku 1989  spolu s kamarátorm Georgiom Babulicom založili bratia  Miko, Maroš a Dušan Hladký. Ubytovanie v nšsich  apartmánoch využila aj známa hudobná skupina  GLADIATOR. Ďakujeme chlapcom za zaslanie fotografií s  podpisom . Môžete si ich stránku pozriet na www.gladiator.sk

 

 

Radošinské naivné divadlo (skratka RND)

 vzniklo v šesťdesiatych rokoch minulého storočia. Divadlo založil  dlhoročný radošinský divadelný ochotnícky herec a režisér Stanislav  Štepka. RND je autorským divadlom s originálnou poetikou, ktoré od  počiatku až dodnes uvádza hry jediného autora Stanislava  Štepku.Radošinci navštívili Fatrapark v Hrabovre počas svojho  divadelneho turné po Orave a Liptove .

 

 

 Peter Kočiš

 televíznym divákom je známy ako herec/moderátor  televíznych relácií Páli vám to?, Bumerang a Snívajte s  nami. Účinkoval tiež v množstve televíznych inscenácií,  filmov a seriálov. Z najznámejších hodno spomenúť  Tisícročná včela, Jánošíkov dar, Panelák, Ordinácia v  ružovej záhrade a Odsúdené... Ďakujeme za návštevu nášho apartmánového komplexu.

 

 

Ing. Eugen Jurzyca

minister školstva, vedy, výskumu a športu.

 

 

Ing. Ivan Mikloš

 je slovenský ekonóm a politik. Od júla 2010 pôsobil vo funkcii  podpredsedu vlády SR a ministra financií SR. Podla slov p.Ivana Mikloša  :,, Dobre som si oddýchol v presvetlenom apartmáne s vyhľadom do lesa  a načerpal nové sily ,,

 

 

 

 IVO TOMAN Známy český úspešný podnikatel,spisovatel a  motivátor.

 Autor ,,Revolucnej angličtiny a nemčiny,,

 

 

Pavel Višňovský (Veľké Leváre) je slovenský herec ,učinkuje aj v dabingu.

2009: IGRIC - za herecký výkon vo filmovom alebo televíznom diele: postava vyšetrovateľa Tomečka v televíznom seriáli Mesto tieňov „za civilné a dôveryhodné stvárnenie hlavnej postavy v kriminálnom seriáli“

 

 

 

TAKTICI

Legendárna hudobná skupina,ktorá vznikla v r. 1977,tvorcovia nezabudnutelných hitov.

 

Milena Minichová - slovesnká herečka

 

Zaujímajú Vás aj nazory dalších hosti a hodnotenie ubytovania vo Fatraparku Hrabovo ?  Kliknite TU 

 

Živé kamery, 3D foto a videogaléria

Nový apartmánový dom FATRAPARK