Nový apartmánový dom FATRAPARK

Nový apartmánový dom FATRAPARK

Celebrity vo Fatraparku

Naše ubytovanie a služby v apartmánovom dome Fatrapark Hrabovo v Ružomberku využili mnohé známe osobnosti. Speváci, kapely, politici, dramatici a ďalší. Celebrity oceňujú výbornú polohu hotela, výhľad na les, zvieraciu oboru, horský potok.  Masáže, bar a catering prispievajú k príjemnejšiemu prežitiu pobytu

 

Martin Mihalčín

 

spevák kapely Helenine oči

 Andy kraus

Slovenský herec, humorista, scenárista, producent a moderátor. Herectvu sa venuje od detstva. Účinkoval v rozhlasovom zábavnom programe Twister a v televíznych humoristických programoch Uragán, Hurikán, Susedia a Kutyil, s.r.o.

 

Viki Ráková

Slovenská herečka maďarskej národnosti. Je stálym hosťom maďarského národnostného divadla Thália v Košiciach.

 


Erika Barkolová

Známa moderatorka, bývalá aktívna športovkyňa, pravidelne sa zúčastňovala fitnes súťaží.

Ide o obľúbenú tvár slovenských bulvárnych médií,

 

 

Andrej Bičan

Slovenský moderátor, herec, známy zabávač. Každý si ho vybaví vo veľmi obľúbenej rodinnej show ,,5 proti 5" kde veľa rokov vtipne komentuje úsilie hráčov.

 

 


 

Juraj Hrčka

Pôsobí ako slovenský herec. Študoval na Konzervatóriu v Bratislave a neskôr na VŠMU. V roku 2002 sa stal členom Divadla Andreja Bagara v Nitre.  


 

 

Ondřej Soukup- hudobný skladateľ

V roku 1975 absolvoval Pražské konzervatórium,pôsobil v mnohých jazzových a popových kapelách ako basgitarista.  Okrem muzikálovej a scénickej hudby skladá aj popové piesne. 

 


 

Michael Kocáb- český hudobný skladateľ,spevák

Michael Kocáb vyštudoval konzervatórium v Prahe (odbor organ a skladba). V roku 1977 založil skupinu Pražský výběr, ktorá výrazne ovplyvnila vývoj českej rockovej hudby v 80. rokoch minulého storočia. Činnosť skupiny v roku 1997 spolu s gitaristom Michalom Pavlíčkom obnovil.

Michael Kocáb je autorom piesní, komorných skladieb, scénického oratória Odysseus a filmovej hudby (zložil hudbu k takmer dvadsiatim filmom, napr. Vlčí bouda). Za rok 2004 získal ocenenie Český lev za hudbu k filmu Kráľ zlodejov.

 

 

 

Richard Müller-Slovenský spevák

Richard Müller patrí medzi najväčšie osobnosti českej a slovenskej hudobnej scény.

Výnimočný talent, osobná charizma, nezabudnuteľný hlas, viac ako milión predaných nosičov v Česku aj na Slovensku a desiatky skvelých koncertov ročne. To všetko urobilo z textára, skladateľa a speváka žijúcu hudobnú legendu.

 Lukáš Adamec-Slovenský spevák

Lukáš Adamec je slovenský pop rockový spevák a vodnopólista. Pôsobi v hudobnej skupine Siempre. Vyrastal v hudobníckej rodine. V roku 2011 vyhral druhý ročník speváckej súťaže Česko Slovenská Superstar a v roku 2016 sa stal víťazom v hudobno-zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome.

 


 

 

Gizka Oňová - Slovenská herečka


 


Zuzana Tlučková - Slovenská herečka


 


Zuzana Vačková - Slovenská herečka


 

 

Přemysl Boublík - slovenský herec


 

 

Cestovateľ, horolezec a polárnik Peter Valušiak 

Skupina Gladiator
Veronika Strapková

Slovenská speváčka a herečka

 

 

 

Marián Mitaš je úspešný slovenský herec, bábkoherec a moderátor. Zaujal dokonca aj Hollywoodskych scenáristov a zahral si v najnovšom americkom filme The zookeeper´s life. Máme byť načo hrdí.


Marián Mitaš


Mgr. Jozef Viskupič  je poslancom NR SR. Po voľbách v roku 2010 pôsobil ako poslanec za stranu SaS. Vo volebnom období 2012 – 2016 pôsobil ako poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za hnutie OĽaNO. Tu pôsobí dodnes. Vo voľbách do VÚC 2017 sa stal županom Trnavského samosprávneho kraja.

 

.

Roman Luknár 

Prvé herecké skúsenosti získal v divadelnom súbore. V roku 1987 absolvoval štúdium herectva na VŠMU v Bratislave. Bol členom Divadla pre deti a mládež v Trnave a Divadla Astorka Korzo ‘90. Hral v mnohých slovenských, českých, španielskych a maďarských inscenáciách, televíznych a hraných filmoch.Teraz pôsobí na Slovensku.

 

 

Kristína Svarinská (* 14. máj 1989, Bratislava) je slovenská filmová herečka. Pôsobí aj v dabingu. Pôvabná slovenská herečka vyštudovala v Bratislave jazykové gymnázium. Pred kameru sa postavila prvýkrát v 11-tich rokoch, keď si zahrala postavu Kiky v slovenskom filme režiséra Vlada Balcu Dážď padá na naše duše.

 

 

Jakub Gogál

Narodil sa 20.5.1985 v Bratislave.  Študoval na Štátnom konzervatóriu v Bratislave, hudobno - dramatický odbor. Hral v seriáloch Medzi nami, Nesmrteľní aj v divadle Astorka Korzo - Drahá pani profesorka. Zahral si tiež vo filmoch Obhliadka, Čerešňový chlapec a Lóve.

 


 

Ondrej Kovaľ: slovenský herec.

 

 

 

Samo Spišák: Už ako 16-ročný sa objavil vo filme Nedodržaný sľub.Diváci ho však poznajú 

hlavne so seriálu Panelák, kde stvárňoval Patrika Janča.

 

 

Monika Hilmerová: slovenská herečka

 


 

Diana Mórová: slovenskká herečka, od roku 1992 je členka činohry SND v Bratislave.


 

 

Marián Čekovský : hudobník, spevák, skladateľ, komik a moderátor


 

Lukáš Latinák: Slovenský  herec a glosátor


 

Juraj Kemka: Slovenský divadelný, filmový a dabingový herec 

Gabriela Marcinková: Slovenská divadelná, filmová a televízna herečkaRichard Stanke: Slovenský herec 

Martin Dejdar: Český herec, moderátor, komik a producent


 

Patrik Vyskočil: Slovenský herec a spevák
 

"Vo štvorici po Slovensku".

Náš Apartmánový dom Fatrapark Ružomberok navštívili aj herci Marián Miezga, Robo Jakab

a Lukáš Latinák pri nakrúcaní obľúbenej cestovateľskej šou 

" Vo štvorici po Slovensku".


 

 

Peter Čambor: Najobľúbenejší športový moderátor  

 Exminister RNDr. Jozef Mihál

 Náš Apartmánový dom Fatrapark Ružomberok navštívil aj RNDr. Jozef  Mihál, bývalý podpredseda vlády SR, bývalý minister práce, sociálnych vecí  a rodiny, podpredseda pre ekonomiku, člen Republikovej rady, SaS

 

Dáša Mamba Šarközyová - finalistka speváckej  súťaže SuperStar, účinkujúca v letnej šou Mr. Bombastik,  ale aj finalistka súťaže Miss Carat Tuning a herečka .

 

Juraj Zaujec (* 11 mája 1982, Nitra)sa zučastnil známej sútaže Hlas Československa 2012 Strávil u nás pobyt a hral pre našich hostí vo večernom galaprograme firemnej akcie.


 

 Peter Cmorik je slovenský spevák, víťaz súťaže  Slovensko hľadá Superstar a Zlatý Slávik. Naše  ubytovacie služby využil aj víťaz Superstar a  niekolkonásobný Zlatý Slávik Peter Cmorík ,ktorý u nás so  svojou kapelou strávil pár nocí . O tom ,že boli u nás  spokojní svedčí aj fakt ,že si pobyt ešte predĺžili.

 Ďakujem  Peťovi za podpis a venovanie .

 Oporúčam pozrite sa na www.cmoro.sk

 

 

 Gladiator je slovenská rocková skupina, ktorú roku 1989  spolu s kamarátorm Georgiom Babulicom založili bratia  Miko, Maroš a Dušan Hladký. Ubytovanie v nšsich  apartmánoch využila aj známa hudobná skupina  GLADIATOR. Ďakujeme chlapcom za zaslanie fotografií s  podpisom . Môžete si ich stránku pozriet na www.gladiator.sk

 

 

Radošinské naivné divadlo (skratka RND)

 vzniklo v šesťdesiatych rokoch minulého storočia. Divadlo založil  dlhoročný radošinský divadelný ochotnícky herec a režisér Stanislav  Štepka. RND je autorským divadlom s originálnou poetikou, ktoré od  počiatku až dodnes uvádza hry jediného autora Stanislava  Štepku.Radošinci navštívili Fatrapark v Hrabovre počas svojho  divadelneho turné po Orave a Liptove .

 

 

 Peter Kočiš

 televíznym divákom je známy ako herec/moderátor  televíznych relácií Páli vám to?, Bumerang a Snívajte s  nami. Účinkoval tiež v množstve televíznych inscenácií,  filmov a seriálov. Z najznámejších hodno spomenúť  Tisícročná včela, Jánošíkov dar, Panelák, Ordinácia v  ružovej záhrade a Odsúdené... Ďakujeme za návštevu nášho apartmánového komplexu.

 

 

Ing. Eugen Jurzyca

minister školstva, vedy, výskumu a športu.

 

 

Ing. Ivan Mikloš

 je slovenský ekonóm a politik. Od júla 2010 pôsobil vo funkcii  podpredsedu vlády SR a ministra financií SR. Podla slov p.Ivana Mikloša  :,, Dobre som si oddýchol v presvetlenom apartmáne s vyhľadom do lesa  a načerpal nové sily ,,

 

 

 

 IVO TOMAN Známy český úspešný podnikatel,spisovatel a  motivátor.

 Autor ,,Revolucnej angličtiny a nemčiny,,

 

 

Pavel Višňovský (Veľké Leváre) je slovenský herec ,učinkuje aj v dabingu.

2009: IGRIC - za herecký výkon vo filmovom alebo televíznom diele: postava vyšetrovateľa Tomečka v televíznom seriáli Mesto tieňov „za civilné a dôveryhodné stvárnenie hlavnej postavy v kriminálnom seriáli“

 

 

 

TAKTICI

Legendárna hudobná skupina,ktorá vznikla v r. 1977,tvorcovia nezabudnutelných hitov.

 

Milena Minichová - slovesnká herečka

 

Zaujímajú Vás aj nazory dalších hosti a hodnotenie ubytovania vo Fatraparku Hrabovo ?  Kliknite TU 

 

Živé kamery, 3D foto a videogaléria

Nový apartmánový dom FATRAPARK