Nový apartmánový dom FATRAPARK

Nový apartmánový dom FATRAPARK

Masáže a Privátny Wellness 3 Sauny + Jazuzzi vo Fatraparku

Akcia !! Masáže 1+1 Zadarmo


Neváhajte využiť našu výhodnú ponuku masáží Ušetríte až 30-40€

 

Masáž je už oddávna považovaná za vynikajúci prostriedok relaxácie, odstránenia únavy a bolesti. Vyberáme si ju podľa problému, ktorý chceme vyriešiť, či sa chceme zbaviť bolestí alebo jednoducho túžime dopriať telu uvoľnenie.

 

Viac informácií recepcia NOnstop  0917 765 608

 

Masáž je už oddávna považovaná za vynikajúci prostriedok relaxácie, odstránenia únavy a bolesti. Vyberáme si ju podľa problému, ktorý chceme vyriešiť, či sa chceme zbaviť bolestí alebo jednoducho túžime dopriať telu uvoľnenie. U nás vo Fatraparku Vám ponúkame tieto druhy masáží.

 


PRED MASÁŽOU ALEBO AJ PO MASAŽI ODPORÚČAME navštíviť náš

  WELLNESS  PRIVÁTNY  a  JACUZZI pod holým nebom .

 

 

Klasická masáž

 

 Zlepšuje prekrvenie pokožky, pomáha uvoľňovať stuhnuté a  bolestivé svaly. Pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a  môžete predísť bolestiam, dôsledkom stuhnutého svalstva -  napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch.

 Pomáha pri migréne, aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov.

 Taktiež je vhodná pri ochoreniach pohybového, nervového a  tráviaceho systému, ale i pri príprave na športový výkon, či ako  prostriedok na osvieženie a odstránenie únavy.

 

 

 


Bankovanie

 Bankovanie reguluje tok krvi. Napomáha k  vyťahovaniu škodlivosti (chlad, vietor, horko, vlhko)  na povrch a ich vylúčeniu. Banky sú zvnútra  zohriate teplým vzduchom. Pri masáži banka  podtlakom priľne na pokožku a pomocou jemného  ťahu dochádza k odstráneniu poruchy prúdenia krvi,  zrýchleniu látkovej výmeny a vyplavovania  nahromadených škodlivín z tela. Bankovanie  blahodarne vplýva na svalstvo, rozšírenie ciev a taktiež priaznivo pôsobí na reumatizmus.


Medová detoxikačná masáž

 Masáž včelím medom odstraňuje z tela usadeniny,  ktoré  sa počas života nahromadili v hlbokých  tkanivách okolo  celej chrbtice. Počas masáže sa  toxíny vyplavujú na kožu a  podobajú sa „žuvačkovej  hmote“. Je vhodná pri bolestiach  hlavy, chronickej  únave, pri ťažkostiach zaspávania, pri  depresiách,  alergii, reumatických ochoreniach svalov a  kĺbov,  artróze, žalúdočných a črevných poruchách,  poruchách plodnosti a potencie...

 

 

Masáž lávovými kameňmi

  Ide o skvelý zážitok, ktorý vám pomôže zbaviť sa napätia, stresu a pomáha aj keď trpíte úzkostnými stavmi. Masáž lávovými kameňmi je výborná pre všetkých, ktorých trápia bolesti chrbta, priam zázračne funguje na stuhnuté svalstvo a, čo vás možno prekvapí, je odporúčaná aj pri nespavosti. Nahriate a príjemne horúce kamene sú účinné tiež pri artritíde a pomôžu aj pri problémoch so studenými nohami.

 

 


Reflexná masáž chodidiel

 Na chodidlách sa nachádzajú reflexné plôšky  celého ľudského organizmu. Ich stimuláciou v  jednotlivých bodoch sa pozitívne ovplyvňujú  konkrétne časti tela a vnútorné orgány. Zlepšuje  pohyblivosť končatín po zraneniach, priaznivo  ovplyvňuje funkcie vnútorných orgánov, zmierňuje  stres a napomáha k uvoľneniu endorfínov  (chemických látok, ktoré navodzujú dobrú náladu).

 

 


Manuálna lymfodrenážna masáž

 

 Cieľom je prečistenie a rozprúdenie lymfatického  systému v tele. 

 Odporúča sa i na zvýšenie imunity. Je vhodná po  operáciách, úrazoch a účinne odstraňuje opuchy  dolných a horných končatín po ožarovaní, pri  artróze a reumatických bolestiach, na vyhladenie  čerstvých jaziev, zbavuje telo napätia, uvoľňuje  dýchacie cesty, zlepšuje stav vnútorných orgánov. Pomáha k rýchlejšej regenerácii po fyzickej záťaži, turistike, športe. Zvyšuje kondíciu o 10 až 15%, teda je vhodná aj pre výkonných športovcov.

 


 

masáž hlavy

 Táto úžasná masáž uvoľňuje napätie a  stres, ktorý je už pomaly bežnou  súčasťou nášho života. Okrem toho má  priaznivé účinky aj proti únave,  nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu  vlasov. Indická masáž hlavy je užitočná  preto, lebo sa masírujú hlavne dôležité  energetické centrá. Priaznivé účinky: odstraňuje stres, nespavosť, únavu, odstraňuje pískanie v ušiach, je ukľudňujúca, relaxačná, odstraňuje migrény, podporuje rast vlasov, zvyšuje koncentráciu.

Pred začatím masáže hlavy sa prevedie uvoľnenie krku, šije a ramien, aby bola masáž účinná.

Indická masáž hlavy sa vykonáva v sede.

Masáž po niekoľkých opakovaniach dokáže obmedziť alebo zastaviť migrénu. V Indii sa používa už vyše tisíc rokov a tento súbor masážnych hmatov bežne prevádzajú už aj na deťoch.

 

Ak si radi doprajete relaxačnú masaž k dispozícii máte aj masážne kreslo. Cenník
 

 

Druh masáže

doba trvania

cena

DELUXE masáž- kombinovaná(kamene, lomi-lomi, klasická masáž, olejová masáž, masáž hlavy) 

 90 min

69 €

Klasická masáž celé telo

 60 min

49 €

Magická masáž lávovými kameňmi chrbát, šija, nohy

 30 min

39 €

Magická masáž lávovými kameňmi celé telo

 60 min

49 €

Bankovanie

 30 min

39 €

Medová detoxikačná masáž

 30 min

39 €

Manuálna lymfodrenážna masáž

 30 min

39 €

Reflexná masáž chodidiel

 30 min

39 €

Masáž hlavy

 30 min

39 €

Možnosť kombinácie masáže – Najpoužívanejšia a najefektívnejšia kombinácia: Klasická masáž + bankovanie

 

PRED MASÁŽOU ALEBO AJ PO MASAŽI ODPORÚČAME navštíviť náš  WELLNESS PRIVÁTNY a JACUZZI pod holým nebom .

30 min 15 €
Nový apartmánový dom FATRAPARK