Nový apartmánový dom FATRAPARK

Nový apartmánový dom FATRAPARK

Masáže A INFRA SAUNA vo Fatraparku

Masáž je už oddávna považovaná za vynikajúci prostriedok relaxácie, odstránenia únavy a bolesti. Vyberáme si ju podľa problému, ktorý chceme vyriešiť, či sa chceme zbaviť bolestí alebo jednoducho túžime dopriať telu uvoľnenie. U nás vo Fatraparku Vám ponúkame tieto druhy masáží.

 


PRED MASÁŽOU ALEBO AJ PO MASAŽI ODPORÚČAME     INFRA SAUNU.

 

 

Klasická masáž

 

 Zlepšuje prekrvenie pokožky, pomáha uvoľňovať stuhnuté a  bolestivé svaly. Pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a  môžete predísť bolestiam, dôsledkom stuhnutého svalstva -  napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch.

 Pomáha pri migréne, aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov.

 Taktiež je vhodná pri ochoreniach pohybového, nervového a  tráviaceho systému, ale i pri príprave na športový výkon, či ako  prostriedok na osvieženie a odstránenie únavy.

 

 

 


Bankovanie

 Bankovanie reguluje tok krvi. Napomáha k  vyťahovaniu škodlivosti (chlad, vietor, horko, vlhko)  na povrch a ich vylúčeniu. Banky sú zvnútra  zohriate teplým vzduchom. Pri masáži banka  podtlakom priľne na pokožku a pomocou jemného  ťahu dochádza k odstráneniu poruchy prúdenia krvi,  zrýchleniu látkovej výmeny a vyplavovania  nahromadených škodlivín z tela. Bankovanie  blahodarne vplýva na svalstvo, rozšírenie ciev a taktiež priaznivo pôsobí na reumatizmus.


Medová detoxikačná masáž

 Masáž včelím medom odstraňuje z tela usadeniny,  ktoré  sa počas života nahromadili v hlbokých  tkanivách okolo  celej chrbtice. Počas masáže sa  toxíny vyplavujú na kožu a  podobajú sa „žuvačkovej  hmote“. Je vhodná pri bolestiach  hlavy, chronickej  únave, pri ťažkostiach zaspávania, pri  depresiách,  alergii, reumatických ochoreniach svalov a  kĺbov,  artróze, žalúdočných a črevných poruchách,  poruchách plodnosti a potencie...

 

 


Reflexná masáž chodidiel

 Na chodidlách sa nachádzajú reflexné plôšky  celého ľudského organizmu. Ich stimuláciou v  jednotlivých bodoch sa pozitívne ovplyvňujú  konkrétne časti tela a vnútorné orgány. Zlepšuje  pohyblivosť končatín po zraneniach, priaznivo  ovplyvňuje funkcie vnútorných orgánov, zmierňuje  stres a napomáha k uvoľneniu endorfínov  (chemických látok, ktoré navodzujú dobrú náladu).

 

 


Manuálna lymfodrenážna masáž

 

 Cieľom je prečistenie a rozprúdenie lymfatického  systému v tele. 

 Odporúča sa i na zvýšenie imunity. Je vhodná po  operáciách, úrazoch a účinne odstraňuje opuchy  dolných a horných končatín po ožarovaní, pri  artróze a reumatických bolestiach, na vyhladenie  čerstvých jaziev, zbavuje telo napätia, uvoľňuje  dýchacie cesty, zlepšuje stav vnútorných orgánov. Pomáha k rýchlejšej regenerácii po fyzickej záťaži, turistike, športe. Zvyšuje kondíciu o 10 až 15%, teda je vhodná aj pre výkonných športovcov.

 


 

masáž hlavy

 Táto úžasná masáž uvoľňuje napätie a  stres, ktorý je už pomaly bežnou  súčasťou nášho života. Okrem toho má  priaznivé účinky aj proti únave,  nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu  vlasov. Indická masáž hlavy je užitočná  preto, lebo sa masírujú hlavne dôležité  energetické centrá. Priaznivé účinky: odstraňuje stres, nespavosť, únavu, odstraňuje pískanie v ušiach, je ukľudňujúca, relaxačná, odstraňuje migrény, podporuje rast vlasov, zvyšuje koncentráciu.

Pred začatím masáže hlavy sa prevedie uvoľnenie krku, šije a ramien, aby bola masáž účinná.

Indická masáž hlavy sa vykonáva v sede.

Masáž po niekoľkých opakovaniach dokáže obmedziť alebo zastaviť migrénu. V Indii sa používa už vyše tisíc rokov a tento súbor masážnych hmatov bežne prevádzajú už aj na deťoch.

 

Ak si radi doprajete relaxačnú masaž k dispozícii máte aj masážne kreslo. 


 

Cenník

Druh masáže

doba trvania

cena

Klasická masáž chrbát, šija, nohy (polovica tela)

 30 min

15 €
Klasická masáž celé telo

 60 min

30 €
Magická masáž lávovými kameňmi chrbát, šija, nohy

 30 min

15 €
Magická masáž lávovými kameňmi celé telo 60 min 30 €
Bankovanie 30 min  15 €
Medová detoxikačná masáž 30 min 15 €
Manuálna lymfodrenážna masáž 30 min 15 €
Reflexná masáž chodidiel 30 min 15 €
Masáž tváre 20 min 10 €
Masáž hlavy 30 min 15 €

 

Možnosť kombinácie masáže – Najpoužívanejšia a najefektívnejšia kombinácia: Klasická masáž + bankovanie

 

PRED MASÁŽOU ALEBO AJ PO MASAŽI ODPORÚČAME     INFRA SAUNU.

30 min 15 €
Nový apartmánový dom FATRAPARK