Nový apartmánový dom FATRAPARK

Nový apartmánový dom FATRAPARK

SME TU PRE VÁS!!

V režime OP budú môcť od 25. decembra otvoriť hotely a penzióny, umožnené bude spoločné ubytovanie pre členov spoločnej domácnosti, wellness pre ubytovaných, donáška stravy na izbu, ubytovanie len s negatívnym testom (PCR, antigénový test, samotest v hoteli).

 

PROTOKOL OP PODĽA COVID AUTOMATU

Prosíme hostí, aby sa pri check-in preukázali potvrdením o zaočkovaní proti Covid-19 podľa platných nariadení alebo potvrdením o prekonaní ochorenia Covid-19 za posledných 180 dní (platí pre osoby od 12 rokov veku).

V interiéri môžu sedieť max. 4 osoby pri jednom stole alebo osoby z jednej domácnosti, odstupy medzi stolmi sú stanovené na 2 metre, terasy sú bez obmedzení. 

 

DODRŽIAVAME ŠTANDARDNÉ NARIADENIA "R - O - R"

Dodržiavame všetky platné nariadenia hlavného hygienika SR. Všetci naši hostia aj personál majú za povinnosť nosiť v interéroch rúško resp. respirátor. Priestory s vyšším pohybom osôb sú každú hodinu dezinfikované. Pri vstupe do apartmánového domu sú k dispozícii stojany s dezinfekciou.

 

ZVÝŠENÁ BEZPEČNOSŤ

Dodržiavame platné nariadenia Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktoré sme iniciatívne doplnili o bezpečnostné opatrenia:

 

Na dezinfekciu apartmánov používame germicídne žiariče.

 

Ide o doplnkovú no pri správnom používaní veľmi účinnú dezinfekciu. Dopadajúce žiarenie je homogénne a tak zlikviduje zárodky i tam, kde sa dezinfekčné prostriedky neaplikovali (mimo tieňa vytvoreného prekážkami). Žiarenie prechádzajúce priestorom likviduje aj mikróby voľne sa pohybujúce vzduchom na časticiach prachu a tak čistiť samotný vzduch.

 

 

POSILNENIE IMUNITY

Apartmánový dom Fatrapark je umiestnený v malebnej Hrabovskej doline v Ružomberku v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže a lanovky Malinô Brdo SKIPARK Ružomberok .

Sme obklopení lesom, a preto pobyt u nás je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú posilniť svoje zdravie.

 

Vymeňte prašné a hektické prostredie za pokoj v prírode.

Čerstvý vzduch, pozitívna energia a žiadny stres.

 

To je náš recept na zdravie!

Nový apartmánový dom FATRAPARK