Nový apartmánový dom FATRAPARK

Nový apartmánový dom FATRAPARK

Predané

Priestranný útulný apartmán na predaj vo Fatraparku : Idealna možnosť šikovne prerobiť na 2 miestnosti

Cena po zľave: 95 000 €

Pôvodná cena: 99 000 €

Plocha: 35 m²

Počet izieb: 2

Počet lôžok: 4

Poschodie: 1. poschodie

Orientácia: severovýchod

Útulne zariadený apartmán takpovediac s 2 miestnosťami vo vstupnej miestnosti je  predsień s kuchynským kútom a v druhej miestnosti obývačka so spálnou.

Ideálna možnosť šikovne prerobiť aj na apartmán ktorý má 2 oddelené miestnosti.

Čím získa na atraktivite.

 

V apartmánovom dome Fatrapark sú apartmány využívané ako súkromné apartmány alebo ako apartmány na prenajímanie súkromnou spoločnostou.

Funguje tu správcovská služba a Nonstop recepcia.K dispozícii je aj bar Fatrapark, salónik, vonkajšia terasa, vonkajší krb , masáže , rozne hry a detské ihrisko.

 

Apartmán sa nachádza sa v apartmánovom dome FATRAPARK, v Hrabovskej doline pri Ružomberku, na začiatku areálu SKI & BIKE PARK Malinô Brdo s najdlhšou zjazdovkou na Slovensku a len 100 metrov od prírodného jazera.

 

Dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom a závesnou toaletou GEBERIT, jednej obytnej miestnosti a s kompletne vybavenou kuchynkou: chladnička, el. varná doska, digestor, varná kanvica, hrnce, príbory, riad.

 

Apartmán je kompletne zariadený a vybavený, so satelitom a TV, pripojený na internetovú WIFI sieť,

vhodný na ubytovanie až 2 + 3 osôb.
Celková výmera jedného apartmánu je 35 m2.

Podlahy: kombinácia plávajúcej podlahy a dlažby.
Okná sú plastové, vykurovanie je elektrické.

 

 

Celkové mesačné náklady: cca 140-160€/4 osoby vrátane energií.

 

Predáva sa aj so zariadením.


Voľnočasové možnosti v okolí apartmánu:  lyžovanie v Skiparku Malino Brdo - Hrabovská dolina, kúpanie termál, kúpanie natural, turistika, umelé zasnežovanie, cykloturistika, rybačka, vodné športy

 

Okolie apartmánového domu:

Apartmánový dom sa nachádza v oblasti horného Liptova v Hrabovskej doline. Región Liptov je obklopený horstvom Nízke Tatry, Chočské vrchy, Veľká Fatra a Západné Tatry, na ktoré nadväzujú Vysoké Tatry. V zime v regióne dominuje predovšetkým lyžovanie v strediskách Malinô Brdo - 50 metr. (Skipark Ružomberok), Jasná-Demänovská dolina – 40 km, ale aj v ďalších menších lokálnych strediskách. V lete prevláda pešia turistika, cestná aj horská cykloturistika, vodné športy a rybolov. Ďalším obrovským turistickým lákadlom je celoročne otvorené termálne kúpalisko v Bešeňovej – 8 km ako aj najväčší slovenský aquapark Tatralandia – 25 km, Demänovské jaskyne – 40 km.

Nový apartmánový dom FATRAPARK